| Biscotte a întrebat:

Deci CM mi-a intarziat si el este de 35 de zile, si am avut un contact sexual in ziua 24. Contactul sexual a fost neprotejat dar nu a ejaculat in mine. Ma dor sanii si spatele ca inainte de CM.
Sunt sanse sa raman?

Răspuns Câştigător
| stargirlx a răspuns:

Asa ma simteam si eu alaltaieri. dureri de spate, sanii mi se intarisera.
Stai linistita o sa-ti vina CM :*

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cam in jur de 20%. Simptomele pe care le ai pot fi de sindrom premenstrual, dar si de sarcina. Fa un test de sarcina in a opta zi de intarziere din prima urina de dimineata.

| Silviu591 a răspuns:

Sunt sanse. dar "CM" (de parca ti-ar fi rusine sa pui ciclu menstrual) iti poate intarzia si din alte motive.stres.receala.si altele