| andreeaaa1 a întrebat:

Deci daca un baiat imi cere sa fiu cu el si eu nu stiu sa sarut ce sa fac? Raspuns urgent ca acum vorbesc cu el.

9 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Totul se invata, cu totii am trecut prin asta. si fiecare s-a temut ca ii va mirosi gura, ca se vor lovi in dinti si chestii dintrastea rolling on the floor
eu una nu am avut nici un stres, i-am spus baiatului ca nu am mai sarutat pe nimeni pana atunci, mi-a zambit s. i kisss, am facut si eu ce facea el.
Baftalo!

| lovenotsex a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatat.Toti am invatat cu timpul...

| Ioana2518 a răspuns:

Ba stii sa saruti! Dar nu ai incercat pana acum si de aceea ai impresia ca nu stii! Lasa-te la voia intamplarii si sa vezi ca te vei descurca!

Succes!wave

| monique a răspuns:

Pai lasa sa vina totul natural. Un pupic pe obraz, apoi unul pe buze, si gata. Nu trebuie sa fi experta si nici sa va grabiti, ca doar nu se gata zilele.

| L a răspuns:

Draga Andreea, bucura-te de copilaria ta. o sa ai baieti in viata ta mai tarziu, cand o sa intelegi ce inseamna o relatie serioasa, sau iubire.
Iar sarutul e o chestie care vine de la sine, trebuie sa te lasi dus de val.nimeni nu s-a nascut invatat, pentru toate exista un first time.

| winchesters a răspuns:

Esti putin cam micuta pentru a avea un prieten dar nu vreau sa ma bag in viata ta asa ca iti spun.sarutul nu se invata el vine de la sine.nu e un lucru care se invata!
Bafta in continuare si ai grija ca esti mikutza sa nu-si bata cumva joc de tine!
PwP:*

| Anonim_5618 a răspuns:

Esti din galati? parca te cunosc. da mi un mesaj in privathee hee

pur si simplu. poti sa vezu pe net, youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de exp m-am mozolit prima data cu una pe a 8 la o provocare.si am dat la nimereala si am dato pe spatelaughing

| Rralucaa a răspuns:

Egzerseaza pe mana ta ceva eu asa am facut