| IHateLuvStorys a întrebat:

Am 15 ani.nu stiu sa >sarut:", nu am avut niciodata un prieten I don't want to see.Nu sunt o persoana prea sociabila dar am prieteni si imi place de un baiat cu, care vorbesc si el a zis ca-i place de mine, dar nu imi cere prietenia.Prietenele mele au doar eu nu...si imi este rusinesad! Plsss help...

Răspuns Câştigător
| andu_9113 a răspuns:

Faza cu sarutul vine de la sine...te lasi purtata de val.

nu ai prieten pentru ca tu nu vrei, ca iti e rusine, probabil ca el te'a vazut ft timida si nu iti cere prietenia ca stie ca nu vrei sa fi cu nimeni sau ca nu a gasit momentul potrivit.

pupic

3 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Daca te place o sa iti cera prietenia poat ii e teama ca il refuzi sau asteapta momentul potrivit ca sa iti zica.
in legatura cu sarutul, cu totii am trecut prin asta si chiar si acum imi aduc aminte laughing) doamne cat de penibilhee hee)
in fine am trecut poeste nu a fost mare lucru, nu trebuie sa stii cine stie ce si nu incerca sa faci ce aivazut in filme, faza e ca totul vine de la sine ca respiratu nu trebuie sa te gandesti sa resipri corpul tau reactioneaza la fel si la sarut baiatul trebuie sa faca primul pas fa si tu cum face el dar pentru inceput poti sa il saruti ca si cum la-i pupa pe obraz(pupic) mi-emi se pare mai dulce asa happy
nu stiu ciune mi-a zis mie dar '' sarutul frantuzesc e ca mancatul inghetatei laughing) ''
bafta fara emotii.

| aryana_4212 a răspuns:

Lasate purta de val cand te saruta el si ai sa inveti usor fa cum face el cu gura

| AleXAlexutz98 a răspuns:

Sarutul nu se invata si nici nu exista manuale pentru asa ceva happy vine de la sine