| CookieMonsterRawr a întrebat:

Deci, eu sunt cu un baiat, de prin iunie worried. Doar ca povestea e asta. Eu vara merg la tara, si stau tot timpul acolo, si si el la fel. Am fost toata vara impreuna, deci cred ca momentele din vara asta au fost de neuitat :X.Eu sincer aveam mare incredere in el, pentru ca noi ne cunoastem de cand eram mici, si a avut sa zicem niste probleme cu o fata(care l-a inselat) si mie mi-a zis ca de cand a fost cu ea, e mult mai atent cum alege fetele, si s-a gandit sa ma aleaga pe mine Doar ca problema este ca, acum cum a inceput scoala, el a plecat in orasul lui, iar eu in al meu. Nu ne-am mai vazut de prin octombrie. cand a venit intr-un weekend la tara. si eu stiu cateva persoane de la el din oras, si mi-a zis o fata, care intr-adevar, in vara, era cam geloasa, si pe toata lumea vroia sa desparta. Si mi-a zis ca ea cand mergea acasa, a auzit in autobuz ca spunea o fata din clasa lui, ca ei 2 sunt impreuna. SI eu imediat cum am aflat, l-am sunat si l-am rugat sa clarificam situatia. El a spus ca nu este adevarat, pentru ca la foarte multe fete le place de el [ asta stiu si eu rolling on the floor] si aia a zis doar asa, sa se laude, eu l-am crezut pentru ca el nu m-a mintit niciodata, si am avut o relatie destul de ok, doar ca de atunci, imi tot pun intrebarea " Oare are pe alt cineva?" Adica, ma gandeam ca daca are pe alt cineva, eu de ce n-as avea si nu stiu ce sa cred >straight face adica, daca are pe alt cineva? eu nu vreau sa par proasta stiti, e sa fie cu altele pe acolo, si eu sa stau inca sa il astept, voi ce credeti ca ar trebui sa fac?
P. S. - o sa vina de craciun din nou la tara, si o sa astept sa vad cum se comporta
Ofer funda >big grin

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Bună!
Este aiurea să nu ştii ce se întâmplă şi dacă analizăm situaţia, sunt 50% şanse să fie aşa şi 50% să nu fie. Dacă luăm în considerare faptul că acea persoană a dorit să despartă multă lume, este posibil să şi-l dorească pe prietenul tău 50%. Obţinem un procent de 75% posibil să nu te înşele şi 25% să nu te înşele. Eu cred că trebuie să aştepţi până la Crăciun, să vezi cum se comportă cu tine.

4 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Sincer din tot ceea ce ai povestit eu cred ca as astepta sa vorbim fata in fata ca sa ma pot asigura ca ceea ce am auzit este doar un zvon
oricum ai asteptat atat...mai poti astepta inca o saptamana, 2 ca sa va vedeti

| AnGeL a răspuns:

Sincer din tot ceea ce ai povestit eu cred ca as astepta sa vorbim fata in fata ca sa ma pot asigura ca ceea ce am auzit este doar un zvon
oricum ai asteptat atat mai poti astepta inca o saptamana, 2 ca sa va vedeti

| Bice a răspuns:

Pai,asteapta sa vina de Craciunthinking Si fii atenta la modul in care se comporta.

| deadea01 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa incepi o relatie la distanta sau daca tu ti la el macar sa aveti o relatie doar vara in restul timpului sa fie un fel de relatie deschisa fara obligatii etc...deci nu ar trebui sa il astepti atat la vara ai timp sa petreci alte momente de neuitatwinking