| Popey a întrebat:

Deci.imi place ffff mult de un baiat. El se mai da la mine ma mai pupa(pe obraz) ma ia in brate si ma mai atinge...Nu stiu exact ce sa fac? Cum pot sa aflu exact daca ma place si cum pot sa il fac sa imi ceara sa stau cu el? Fetelor, voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul lucru si cel mai sigur ar fi sa vorbesti despre el cu asta si sa ii marturisesti ce simti. Daca iti este teama ca o sa te refuze, sau iti este jena sa faci tu primul pas incearca sa filtrezi cu el, sa vada ca interes este si din partea ta. Glumeste, bate apropo la adresa voastragen : cum ar fi daca ati fi impreuna, ce gen de fete ii plac, ce ii place lui la o fata? si in urma acestor raspunsuri poti ajunge mai usor la o conversatie despre voi doi. Bafta

1 răspuns:
| Bog15 a răspuns:

Evident si el te place, next time, cand se intinde sa te pupe, saruta-l, big grin, bafta