| andrada a întrebat:

Buna

Deci imi place mult de un baiat de la mine din cls dar el are iubita si stiu ca daca el nu ma place n-am ce sa fac dar ma gandesc numai la el. Intr-o zi la sport baietii sa dadeau mari ca ne bat pe noi la volei si echipa mea a jucat contra echiper lui si s-a uitat la mine, si mia zambit, imi venea sa lesin acolo. Dar stiu ca nu ma place, el era atent doar unde dau eu mingea si mia zambit ca sa nu mai fiu eu atenta la joc (asa cred si asa mi-a zis si o colega). Nu pot sa vb niciodata cu el pentru ca el in pauze sat cu iubita lui si cu colegele ei. Parca fetele alea (el e in a5a si ele in a7a) sunt moarte dupa el. Si eu cu toate colegele stam ca proatele si ne miram cum de in clasa a5a sunt toate fetele moarte dupa el. El e prost de da in gropi da parintii se cunosc cu aproape toti profi si de aia a luat 9 la o teza ca altfel ar fi luat 7 dar in fine... vin fetele alea in fiecare zi si se pun in bratele lui de zici ca cine stie cine e. Cum sa fac sa-l uit? El e un baiat de bani gata la care cum nu-i iese ceva suna la parinti si se rezolva. nu stiu ce vad la el dar nu pot sa mi-l scot din cap. Plz help.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.nu alegi tu de cine sa te indragostesti, asta e!

incearca sa nu te mai gandesty la el, sa petreci mai mult timp cu prietenii tai si sa faci lucurile care iti fac placere... poate va aparea un baiat in viata ta care te va ajuta sa-l uiti.

succes!

1 răspuns:
| EuCuTine a răspuns:

Daca ti la el atunci incearca sa aveti o relatie dar daca zici ca este asa si asa si parinti fac aia si aia incerca sa iti dai seama cum ar fi el fara parinti ar fi tot asa sau mai rau thinking pune-l in mai multe ipostaze si bune si rele si dupa tragi o line ca la mate si vezi ca este bine ce este rau. Dar dupa ce faci lista ascultati inima si oricum daca te combini cu el si nu iti convine poti sa il lasi ca nu te leaga cu lantul de banca laughing esti libera. Daca nu ai vazut filmul sex in the city ti l recomand big grin