| anonim_4396 a întrebat:

Deci in ultima vreme doar eu il caut. Vorbim, radem, glumim, nu pare sa il deranjeze prezenta mea. De multe ori cand ii trimit mesaj ma alinta si vorbeste frumos. Problema e ca asteapta ca tot eu sa ii trimit mesaje si sa il chem afara. De ce?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este un tip caruia ii lipseste latura romantica o are doar pe cea practica fara ducegarii si inflorituri.Are o fire tipica barbatului iubitor, atent, fidel insa oarecum insensibil.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca are mult de invatat si nu vrea sa piarda timpul cu tine.

| Diurpaneus a răspuns:

Ups, probleme in relatie. Poate e doar ocupat in ultima vreme, trebuie sa faci cumva sa aveti o discutie serioasa. Iar daca se irita insemna ca nu e de bine.

| Lavii007 a răspuns (pentru Diurpaneus):

Da, e ocupat, el lucreaza. Ar trebui sa vorbim fata in fata mai serios?

| Diurpaneus a răspuns (pentru Lavii007):

Intotdeuna dialogul rezolva problemele, daca stai sa presupui, sa faci scenarii nu vei ajunge niciodata la un adevar (vor fi doar presupuneri nimic cert). Asta te va face sa te framanti mai mult si sa-ti faci singura rau. Hai inima in dinti si mai pe ocolita spune-i ce te doare, daca te respecta iti va raspunde frumos si totul va fi bine happy. Bafta