| ჯpLaNe a întrebat:

Toate bune si frumoase pana ea crede ca esti Nesimtit, Enervant, etc...
Nu am fost intr-o relatie...Acum o saptamana eram dragut si... Iar acum sunt nesimtit, enervant etc.Sunt nesimtit dar totusi vorbeste cu mine, sunt enervant dar totusi ma baga in seama, sunt dragut dar totusi iubeste pe altcineva.
Cum pot face o fata care ma Considera Dragut, Enervant, si Nesimtit sa simta ceva pentru mine?
Vad ca Ea simte ceva pentru un baiat dar in acelasi timp eu sunt dragut.
Eu o iubesc enorm de mult pe ea pe cand celalalt sta si se uita cum ea este criticata etc.
Nu stiu ce are asa special fata asta de are un sir atat de lung de admiratori dar ia il alege pe cel mai nepasator.
E o problema cu mine? Sunt eu Prea insistent?
Intr-o vreme Vorbim, radem, glumim, da atunci sunt dragut.
In alta vreme Vorbim, radem, glumim, Atunci sunt nesimtit...
Cum naiba sunt eu dragut iar dupa aia sunt nesimtit?
Acum sa mai schimbat ceva dar nu s-a schimbat in ceva bine dar nici rau.
Dar tot pe mine nu ma place.

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Ia fi tu mai indiferent un pic si vezi ce apoi ce se intampla. Flirteaza cu alte fete in fata ei, baga-le in seama, glumeste cu ele in timp ce pe ea o ignori.Atunci cand e cu vreo prietena scoate-o pe ea(prietena)in evidenta, prin complimente si pe ea las-o deoparte ca si cum n-ar fi acolo.Mai "arunca-i"priviri din cand in cand, ia-o de mana, zambeste-i frumos.Fi cand cald cand rece, o vei derunta starnindu-i curiozitatea.

| Danysan a răspuns:

Eu zic asa :Nu te mai incurca cu ea.O perioada nu o baga in seama, apoi daca zice ceva -spune-i direct ca tu vrei ceva mai mult si daca e oki sa nu mai pierde-ti vremea aiurea ca deh sti cum e si cu bate FIRU!

| KMaddieK a răspuns:

E Nehotarata waiting

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Mereu fata il alege pe cel nepasator,iar cel dragut,iubitor si bun cu ea cade de prost,esti dragut cu ea,dupa nesimtit? ce are fata asta in cap daca in ora esti dragut iar in pauza esti nesimtit? whatttt... o fi nehotarata, pe interes, nu poti sti!
Fetele, un subiect foarte delicat, faci 1000 de lucruri bune, esti dragut, ai dat-o 1 data in bara, nu mai vorbeste cu tine 1 luna.Parerea mea, du-te la ea si cere-i prietenia, vezi ce spune, cum o spune ca sa-ti faci tu o idee despre ce crede ea despre tine, bafta.

| Maskeried a răspuns:

E mai instabila ca o bomba. (sentimental) Nu stie ce vrea si te innebuneste chestia asta.

Sfatul meu: las-o. Chiar daca o sa-i placa de tine, poate sarii in bratele altuia in secunda 2

| Kiddy1998 a răspuns:

Este o fata nehotarata nu stie ce vrea.