| efimash a întrebat:

deci nu am avut relatii sexuale de aproape 3 luni de zile si astazi, ma sarutam cu o fata si m-am suit deasupra ei si cum eram imbracati ambii, dupa un minut am ejaculat? Ce inseamna?

3 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Ai pus aceasta intrebare de mai multe ori asteapta raspuns.Eu mai in urma cu ceva timp ti-am raspuns in privat si tu nu mi-ai raspuns niciodata.

| neutrino a răspuns:

Inseamna ca au trecut mai mult de 3 luni!

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca te-ai excitat la maxim si ai dat pe afara ce aveai acumulat de mai bine de 3 luni.