| anonim_4396 a întrebat:

Deci,sa incep cu inceputul,acum o luna am cunoscut un baiat, ne-am placut si am inceput o relatie! totul a fost bine si frumos pana acum 3 zile, cand, el si-a cumparat un alt telefon si o alta cartela in afara de cele pe care le avea.Si a inceput sa-mi dea beep-uri si sa-mi trimita mesaje dupa nr ala,ca vrea sa ne intalnim,sa ne cunoastem si asa mai departe, insa nu dadea nici un nume.Cand l-am intrebat(am banuit ca este el),mi-a zis ca nu e el si ca nu stie ce fac,cu cine vorbesc si cu cine umblu in lipsa lui(suntem din orase diferite). Intr-un final,dupa mai multe discutii a recunoscut ca el a fost, insa a zis ca a luat totul ca pe o simpla gluma si ca acum ii pare rau.Atunci,pe moment, de suprare eu am luat decizia sa ne despartim.Insa,ma doare faptul ca a putut sa-mi faca asa ceva! Voi ce parere aveti? Oare e sincer cand zice ca-i pare rau?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Iti spun eu! Prostia! Gelozia, a vrut sa vada daca il inseli! Nu avut incredere in tine prin urmare la ce sa te astepti? Te-a testat, o mare prostie si o aiureala totala. Din punctul meu de vedere nu merita baiatul acesta nici sare in ochi! A fost nesimtire curata cum sa faci asa ceva?! E absurd la fel ca treaba cu umblatul in telefon, verificatul si asa mai departe, sau interzicerea nu ai voie sa iesi sau da-mi raportul. o prostie. Eu am o relatie de 3 ani nu a existat asa ceva! sa ma verifice pe mine? sau eu pe ea? doamen fereste nu. E o prostie. Bine ca i-ai dat papucii! Nu e om de incredere, daca el a facut asa e clar ca si el la randul lui ascunde ceva. Numai unul care traieste cu un secret si cu lipsa de sicneritate poate face acest lucru!

| Auslesse a răspuns (pentru Azµre):

Chiar ma simt mult mai bine, cand vad ca mai sunt si alte persoane care au aceeasi parere ca mine.Cat despre treaba cu umblatul in telefon,intr-adevar mi-a umblat si in telefon,o singura data,dar a umblat, mai ales in agenda(si ma intreba de fiecare in parte, indiferent ca era baiat sau fata, intreba cine e). Asta e, macar i-am descoperit la timp adevarata fata!

| Azµre a răspuns (pentru Auslesse):

Nu merita iti spun eu. Sinceritate si incredere e baza daca si una fara cealalta nu se poate... acum decizia este a ta happy.

| Auslesse a răspuns (pentru Azµre):

Nu! I-am zis "nu" si asa va ramane.intr-o luna a avut 2 sanse...si le-a dat cu piciorul amandurora, iar dupa ce facut asa zisa" gluma", zicea ca tot eu trebuie sa fac ceva pentru a ramane impreuna!(de parca eu eram cea care a gresit, nu el).Si la urma, tot el zicea ca ii pare rau si ma intreba ce poate face ca sa-l iert!

| Auslesse a răspuns (pentru Azµre):

Si daca intr-adevar tinea la mine si ii parea rau pentru ce facut, insista si ma mai cauta, insa a trecut deja o zi intreaga si el n-a dat nici un semn! Concluzia, totul a fost o minciuna!

| Azµre a răspuns (pentru Auslesse):

Pot sa te intreb ceva pe privat?

| Auslesse a răspuns (pentru Azµre):

Da!

| Azµre a răspuns (pentru Auslesse):

Ti-am trimis mesaju sper sa il fi primit big grin

19 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Sincer cu totii meritam o a doua sansa deci treci peste cu toate ca eleste cel care a gresit
si daca il mai iubesti mai dai o sansawinking
succeshappy

| Auslesse a răspuns (pentru AnGeL):

Chiar daca am fost impreuna doar o luna de zile, in timpul asta i-am dat deja 2 sanse..am mai auzit niste lucruri despre el, care intr-un final s-au adeverit, dar am trecut cu vedere, acordandu-i o a doua sansa.dar a treia deja...nu o sa mai existe!

| Azµre a răspuns (pentru Auslesse):

Nu merita oricum. treci mai departe

| AnGeL a răspuns (pentru Auslesse):

In cazul asta nu merita
mai bine spus nu te meritawinking

| Silviu591 a răspuns:

Da.te-a testat.dar totusi..asta e motiv de despartire? nu mai actiona inainte sa gandesti

| Auslesse a răspuns (pentru Silviu591):

Da,m-a testat.dar nu m-as fi asteptat niciodata la asa ceva tocmai din partea lui.

| Auslesse a răspuns (pentru Silviu591):

Si totusi... oricat am incercat, nu m-a lasat inima sa stam asa, despartiti si sa-si vada fiecare de drumu` lui...asa ca, ne-am impacat!happyhappy

| Auslesse a răspuns:

Am uitat sa mentionez, ca el imi spunea mereu ca tine la mine si ca ma iubeste, chiar si dupa ce a facut acest lucru.Insa,eu nu inteleg un lucru, cum ii poti face asa ceva unei persoane, cand ii spui ca o iubesti si ca ai ganduri serioase cu ea?

| CamiiBăă a răspuns:

Depinde pe ce ton vorbeawinking

| Marry410 a răspuns:

Ma gandesc ca poate facea asta ca sa se desparta de tine (poate lui ii placea de alta fata..si s-a dat drept altcineva ca sa aiba dovezi ca tu ai vorbit cu alt om..si de astea. sper ca ia inteles desper ce vorbesc, e siret).Eu nu cred ca el tine la tine foarte mult daca a facut asta, o facea o data de 2 ori da nu intruna ..scz.Sper ca te-am ajuatat! Bafta :*

| Auslesse a răspuns (pentru Marry410):

Vreo 2 zile a tot facut treaba asta, cu beep-uri si mesaje.Chiar daca imi zicea ca tine la mine, ca ma iubeste(mi-a zis chiar ca peste cativa ani ar vrea sa ne casatorim), dupa "gluma" asta, nu l-am mai crezut deloc.Insa,acum zice ca ii pare rau si ca sufera, dar nu stiu ce sa cred, de fapt, cred ca e o alta minciuna de-a lui! Multumesc!:*

| Marry410 a răspuns (pentru Auslesse):

Eu cred ce zici tu, dar tot nu inteleg de ce te suna sa...aiurea ( daca vrei sa vorbim, si vrei ma multe sfaturi sa-mi zici toata povestea, id ul meu este indralove9723, daca vrei :*