| imiplaceciocolatamult a întrebat:

deci sa incep : merg cu el la film, ne tinem de mana, aproape ne sarutam, iar de craciun m-am imbatat putin si el tot ma pupa incontinuu si spunea ca are grija de mine si ma iubeste, si acum... abia daca ma m-ai baga in seama prea mult ( acum are si prietena ). oare ce naiba sa mai inteleg?! sad

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu mai ai ce intelege, baiatul a avut cateva curiozitati in legatura cu tine si le-a satisfacut si acum a trecut mai departe.
Treci si tu, nu-ti mai ocupa mintea cu de ce-uri inutile.

| wforweirdo a răspuns:

De ce nu ma mira?laughing