| DEDE_2764 a întrebat:

Deci trebuie sa va spun ceva deci ma sapl pe dinti normal. m-am intalnit cu preietenul meu la Mc el a vomitat pe piciorul meu. N-ea dat afara de acolo. credeti ca a varsat ca imi mirosea gura? Help pliz

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,laughing, daca vomiti nu inseamna ca neaparat din cauza mirosului din gura, poate a mancat cam mult, nu i-a picat ceva bine sau are probleme cu digestia...si cum sa va dea afarahee hee?! Oricui ii se poate intampla treaba asta, oricum amuzanta fazabig grin.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

De ce iti faci atatea griji? Sigur era beat-mort dupa o noapte de cocktailuri:vin&bere&vodka. Stiu cum e. Cum sa spui asa ceva? Asta ar fi insemnat sa vomite pana sa ajungeti la Mc sau dupa. Sa stii ca a fost amuzanta intrebarea ta. Asa, numai buna pentru penultma zi de vacanta.

pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Sigurrrr

suferi

| paramore a răspuns:

Vai de mine pai dk era asa nici tu nu puteai sa stai fara sa vomiti sau de cate ori deschizi gura ar trebui sa pice candva joslaughingdar u nu ai vomitat dupa el? si cum ai ajuns acasaconfused

| Andru1996 a răspuns:

laughing lol deci in nici un cazlaughingrolling on the floor ce'ai um sa vomite ca iti mirosea gura? a vomitat probabil pentru ca mancarea era stricata sau de la miros cine stie orkm nu e vna talaughing calmeaza-te

| Foxilikkkă a răspuns:

Poate iti mirosea altcevarolling on the floor
Ce's cu intrebarile astea ma? cica a vomitat pe piciorul tau.nu cred ca era cazul sa ne spui si unde a vomitat prietenul tau.laughing
Ce intrebari penibile. Tu cam ai chef de caterinca din cate observhee hee
Oricum mersi ca pe mine una, mai amuzat! laughing

| nuamnuvreau a răspuns:

laughingNu cred ca a vomitat ca iti mirosea tie guralaughingPoate o fi fost mancarea stricata sau sa fi luat el vreun virus ceva dar nu se vomita asa usor de la mirosul guriilaughing

| alinoovsky a răspuns:

Salut! Ai zis ca te-ai intalnit cu el la Mc? Sigur nu a vomitat din cauza ta... te asigur.Prietena mea de cate ori mananca de la Mc de atatea ori vomita. Sper ca te-am ajutat!

| ScandaL a răspuns:

A vomitat pentru ca a fost mancarea sticata... :-s

| resp3ct a răspuns:

Nu.stai linistita

| Helvete a răspuns:

rolling on the floor Scuze, dar nu ma pot abtine laughing. Asa. Pai probabil, sau pur si simplu i se facuse rau. Mi-ar fi placut sa vad faza rolling on the floor. In fine. Mai bine il intrebi.

| KatVonB a răspuns:

Chiar am ras la faza asta rolling on the floor. Totusi, nu puteai sa il intrebi pe el de ce a vomitat?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floortare faza...esti penibila fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce am mai ras rolling on the floor) rolling on the floor) doamne off ce am mai ras rolling on the floor)
Pai nu cred, na voi ati fost in MC unde`i plin de mancare nesanatoasa, chestia cu gura ai exclusa in situatia in care ati fost la MC.inco`dat ce am mai rass rolling on the floor