| pitiqtsa a întrebat:

Buna deci vreau si eu un sfatbig grinbig grin am 1.67-1.68m si intre 60-65 de kg numai ca am burtik atat in rest eu sunt multumitabig grin credeti ca trebuie sa mai slabesc?big grin

p. s am 17 ani
scuzati categoria dar dupa parerea mea este cea mai vizualizatabig grinbig grin

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Eu cred că ar trebui să mai dai câteva kilograme jos. Fă sport. Baftă!

| DoctorulLove a răspuns:

Este o diferanta intre 60 si 65. Daca ai avea 60 de kg este totul in reluga, daca vrei sa slabesti pentru tine, dar cine te place te place si pentru alte calitati.