| andreeaaa_7883 a întrebat:

Buna ...decii am nevoie de mare ajutor.sad Am stat 8 luni impreuna cu un baiat.5 lunii s-a purtat atata de frumos cu mine iar dupa 5 luni a inceput sa se schimbe foarte tare sa se comporte urat cu mine.am decis eu sa ne despartim. el a incercat de multe ori sa se bage in seama cu mine, si injurandu'ma si tratandu'ma urat.am decis sa nu mai vorbesc deloc cu el.doua saptamana nu am vorbit cu el. Dupa am aflat ca el a facut ceva cu fosta lui gagica chiar dupa ce s-a despartit de mine. M'a durut foarte tare acest gest pentru ca eu nu i'am dat nimic si s-a dus la aia. A inceput sa imi placa de un alt baiat si m-am combinat cu el. am stat o zii si dupa ne'am despartit pentru ca el a zis ca nu ne potrivim. El cand a aflat a venit la mine implorandu'ma sa ne impacam si spunandu'mi ca ce a facut cu aia a facut sa ma oftice pe mine.Eu nu vreau sa ma impac cu el pentru ca nu il pot ierta.si am hotarat sa ramanem amici.eu numai vreau o relatie cu el pentru ca stiu ca se v'a purta iar urat si numai vreau sa sufar. ce sa fac? inca il mai iubesc. dau funda! :X

3 răspunsuri:
| pitcrv a răspuns:

Nu tea iubit cu adevarat abia cand tea vazut in bratele alcuiva si-a dat seama ce a pierdut

| piticdulce a răspuns:

Buna Andreea...cel mai bine e sa faci ce iti spune inima, daca el s-a comportat urat cu tine dupa 5 luni si tu nu i'ai dat nimic, inseamna ca nu a mai putut astepta. unii baieti stau cu o fata doar din interes sau doar ca vor ceva de la pers respectiva, rar gasesti un baiat care sa vrea o relatie serioasa...vezi cum se comporta afla daca mai tine la fosta lui si daca el chiar te iubeste si poate sa te astepte impacate cu el, dar daca vezi ca se comporta ciudat mai bine lasa-l si gasesteti altu.nu e nici primul nici ultimu stai linistitahappyam trecut prin multe si stiu cum esadai toata viata inaintekiss.Cel mai bine e sa faci ce iti spune inima.happy

| roxana_4211 a răspuns:

Eu zic sa-ti mentii decizia...nimeni nu merita un asemenea comportament si nu vad de ce u ai fi exceptia de la regula. si a facut cu aia ce a facut pentru ca asa este el si nu se va schimba. nu e vina ta ca a fost cu aia, pana la urma u dc nu ai simtit nu ai facut-o cu el. mergi mai departe, nu e ultimul baiat.cu timpul o sa-ti treaca. :*