| D3lyna a întrebat:

Imi place enorm de un baiat si nu am nici o idee cum sa-l fac sa se indragosteasca de mine.Am vorbit, am glumit, vb la telefon, ne intalnim in oras, mai vine uneori pe la mine dar doar k amici.Eu vreau sa fie iubitul meu.

3 răspunsuri:
| papusika97 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate ii place deja de tine? daca face toate astea incearca sa porti o discutie cu el si sa ii spui ceea ce simti altfel nu are de unde sa stie ce simti pentru el daca nu ii spui...bafta sper ca te-am ajutat

| VADIq a răspuns:

O zici in fata... fara complicatii atat... laughing nu e nevoie de mare scmecherie tongue

| KamaSutra a răspuns:

Ii spui direct ca vrei sa fie iubitul tau...cu putin noroc, cine stie poate lui chiar ii place de tine dar nu a avut curaj sa-ti spuna...asa sunt baietii.Adica tu de ce crezi ca face toate lucrurile astea?peace sign