| Malina07 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat care era in clasa cu mine.am stat impreuna aproape un an cand am inceput din nou scoala am aflat ca s-a despartit de mine si ca este cu o alta fata pana atunci am crezut ca sunt cu el l am intrebat dc s-a despartit de mine dar nu vrea sa mi spuna am facut tot ce am putut si l am despartit de acea fata asta demonstreaza ca l iubesc nu vrea sa vb cu mine si de fiecare data cand ma imbrac la scoala cu negru ma face moate si ma injura si vb urat cu mine iar cand vin cu culari deschise vb putin cu mine cand ma vede ca ma dau la un baiat zice ooooo malina iar eu ii zic gelos el nu zice nimic cu alte fete el vb.
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,imbraca-te si poarta-te cum vrei,dar perechi sa nu mai desparti!
Si,pe baiat lasa-l in pace,fii mai mandra si da-i mai putina importanta,nu te dispera,lumea e plina de baieti!
Tu de ce alergi dupa unul singur, nu vezi ca te faci de ras?
Foloseste-ti creierul, gandeste!

3 răspunsuri:
| goldheart a răspuns:

Nu trebuia sa-l desparti de prietena lui, pentru ca nu e proprietatea nimanui, deci el are dreptul de a alege cu cine vrea sa fie. pasul2: uita-l si gaseste-ti alti baieti cu care sa comunici pentru ca el nu merita atentia ta. E prea prost educat, poate ar trebui sa i-o spui in fata.La urma urmei, de ce-si permite el sa te injure?(doar daca si tu il injuri pe el). Sper ca te-am ajutat... Fundita? :*:*

| Ivallll a răspuns:

O intrebare cati ani ai?straight face

| Malina07 explică:

Ms.la toti.acum stiu ce sa fac.am 12 ani.nu stiu cum se da dunda.