| bublikkk a întrebat:

Buna dimineata! am nevoie de parerea dvs, ieri am facut dragoste cu prietenul meu si mi-a ramas prezervativul in mine, sunt sanse sa ramin insarcinata? va rog raspundeti-mi cit mai repede

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Scoate-l, ia pastila de a 2 zi, roaga-te.
asta tu ar trebuie cat de cat sa stii. daca ai o menstruatie cat de cat regulata poti sti in ce perioada te afli. oricum sansele sunt mari sa ramai. bafta mare

| intelboss a răspuns:

Daca l-ai scos cu atentie si nu ai lasat sperma sa curga din el in pasarica ta si daca nu esti intr-o perioada fertila poate nu oricum ia pastila de a doua zi