| bublikkk a întrebat:

Ieri am facut sex cu prietenul meu si mi-a ramas prezervativul in mine, sunt sanse sa ramin insarcinata?

10 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

E inca acolo sau l-ai scos?

| bublikkk explică (pentru sabin89):

L-am scos, nici nu era introdus tot prezervativul in vagin...

| h3r a răspuns:

Aww...

| Felys a răspuns:

Din cate stiu unele prezervative au un spermicid pe ele, totusi greseli se mai pot intampla, acum este si in functie daca erai sau nu in perioada fertila, daca erai in acel moment ia pentru orice eventualutate pastila de a doua zi, daca insa nu erai intre a 9-a si a 15 zi a ciclului menstual, cred ca nu e cazul sa te alarmezi

| JosePpPp a răspuns:

Eu zic ca nu, dar ca sa fim siguri mai indeasal putin.

| d3javw a răspuns (pentru JosePpPp):

laughing)))) tare glmlaughing

| d3javw a răspuns (pentru JosePpPp):

Banuiesc ca ai chef de misto daca nu cum dracu sa ramai insarcinata era gaurit?

| intelboss a răspuns:

Daca nu a curs sperma din el in tine nu ramai :*

| pisi03 a răspuns:

Cred ca poti sa ramai..depinde de perioada de ciclu. daca a curs cred ca o sa ramai sigur.pacat

| bublikkk explică:

Si daca mai serios?