| anonim_4396 a întrebat:

Salut, AJUTATI-MA VA ROG FRUMOS, ieri am facut dragoste cu prietenul meu si s-a rupt prezervativul si el a dat drumul in mine, repede m-am dus si m-am spalat si a curs putin singe. Pot ramine insarcinata? ce trebuie sa fac, mii frica foarte tare;(;(

20 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ce ghinion ia urgent pastila de a 2-a zi!
http://www.sfatulmedicului.ro/......ua-zi_1091
http://healthy.kudika.ro/......ua-zi.html
Multa bafta! Si ai grija de tine!

| superdorex a răspuns:

Daca nu stii sa dai un raspuns de ce o faci? Te rog rezerva-ti dreptul de a da astfel de sfaturi aici daca nu stii nimic!

| misterioaѕa a răspuns (pentru superdorex):

Te-a rugat cineva să-mi comenetezi răspunsul? Parcă ştiam că pe TPU ai voie să răspunzi ce vrei.
Trebuie să te bagi în seamă!

| superdorex a răspuns (pentru misterioaѕa):

Te rog ai grija cum vorbesti nu e prima data cand te vad ca ai astfel de comentarii in bataie de joc! Se vede ca anii pe care ii ai nu iti permit mai mult!

| misterioaѕa a răspuns (pentru superdorex):

Bunăă
Mai şi aberezi! Grijă se scrie nu " ggija"laughing
Şi în legătură cu anii, sunt de două ori mai mare ca tine!

| misterioaѕa a răspuns (pentru misterioaѕa):

Nu comentez în bătaie de joc şi nici nu mă iau de lume degeaba cum faci tu şi nici măcar nu ştii să scrii corect!
Plus de asta eu răspund rar la întrebările din această categorie!

| superdorex a răspuns (pentru misterioaѕa):

In primul rand intre noi sigur e o mare diferenta de ani, se vede asta din felul in care gandesti si dai astfel de raspunsuri ironice! Fata avea nevoie de un sfat nu de o ironie de acest gen: (,, Nu putem să ştim noi dacă ai rămas sau nu însărcinată"!) Daca vrei sa ajuti pe cineva sau o faci sau renunti, dar asa fac oamenii ca tine care alearga doar dupa primul raspuns si funde! Stiu sa scriu foarte corect doar ca am apasat din greseala alta tasta! Nu vreau sa iti mai raspund provocarilor tale si iti doresc sa ai o zi superba si te rog gandeste cand vrei sa ajuti pe cineva, se vede ca esti tanar si fara experienta!

| misterioaѕa a răspuns (pentru superdorex):

Uite,eu nu am vrut să fiu ironică dând răspunsul ăla. Dacă ştiam de astfel de pastile sigur scriam aici, de-abia acum aflu că există!
În legătură cu sexul şi cu anii mei vreau şă ştii că sunt fată nu băiat şi am 19 ani nu 12 sau 13 cum crezi!
O zi bună

| superdorex a răspuns (pentru misterioaѕa):

Deci fara experienta esti de o seama cu fiul meu! Nu-i nimic, omul din greseli invata de aceea am reactionat asa pentru ca am observat imediat ca sfatul tau dauneaza, iar chestia cu dublul anilor ai dreptate ...nu tu ai dublu anilor!laughing
Oricum multa bafta Multi ani, sarbatori fericite si ai grija de tine da?

| durasdurpaneus a răspuns (pentru misterioaѕa):

Pacat, uite ce raspuns ai dat la anii pe care ii ai, mai ales ca esti fata!

| misterioaѕa a răspuns (pentru durasdurpaneus):

Îmi cer scuze nu mă pricep la astea! Mai bine nu răspundeam!
O greşeală de-a mea.

| misterioaѕa a răspuns (pentru superdorex):

Am grijă de minelaughingAm înţeles acum că am greşit, dacă ştiam că nu mă pricep la aşa ceva nu dădeam nici un răspuns.
O zi bunăă

| superdorex a răspuns (pentru misterioaѕa):

Eeee,uite ce imi placi acum! Chiar ca te-as face si o nora!laughing Si eu prea am sarit in sus...dar iti spun am sarit pentru ca am zis ca esti baiat si am zis ca uite l-a gasit mistoul si fata chiar are nevoie de un sfat! big grin Oricum esti o fata speciala care stie sa se scuze cand greseste si asta spune multe, nu oricine face asa! O zi superba sa ai! Pa

| misterioaѕa a răspuns (pentru superdorex):

Mulţumesc de complimente!
O zi superbă şi ţie pa!

caramela
| caramela a răspuns:

Da ce fel de prezervativ ati folosit? daca nu ai luat acea pastiluta de a 2 zi, ast si fa un test de sarcina, si mai multa atentie pe viitor, daca nu ramane cu surprize de sarbatori...off si mai e si post.straight facestraight face

| rapa a răspuns:

Nu ai luat pastila de a doua zi?

| BomBonela a răspuns (pentru rapa):

Nu,nu stiti cit costa anticonceptionalele?

| UNHleaSHD a răspuns (pentru BomBonela):

Asa e... Mai bine un copil decat 1 milion!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ar fi sa consulti un ginecolog; el este in masura sa te lamureasca.Mult noroc.

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Felicitarii esti mamica