| Ruxu a întrebat:

Buna dimineata kiss asta este o intrebare adresata baietilor:Ce trebuie sa faca o fata ca sa va cucereasca si ca voi sa o placeti?

Răspuns Câştigător
| NicRazvan a răspuns:

Trebuie sa fie imbracata sexy, coafata si sa zambeasca la persoana pe care o placi cand treci pe langa el.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa-midemonstreze ca stie ce e iubirea adevarata dar...deja am pe cineva care me iubestewinking

| Vizitiul a răspuns:

In momentul in care fata incearca sa ma cucereasca, incep s-o dezagreez. Imi place sa fiu eu cel care cucereste. Cu siguranta, daca doresc sa o cuceresc, ea, m-a cucerit deja. Metodele de cucerire sunt confidentiale.

| Dominicc a răspuns:

Asta ar insemna sa divulgam secretu barbateschee hee

| Derye a răspuns:

Nimic. Daca stie sa se faca placuta natural, e ok din partea mea.

| Damian a răspuns:

Ca sa o ma atraga, o fustita, ca sa ma cucereasca, dialoguri multe in care sa ma conving ca ea imi este jumatatea

Răspuns utilizator avertizat
| PoiSoN_6490 a răspuns:

Pur si simplu sa fie ea insasi, daca mie imi place asa cum e ea naturala, e suficient ca sa fiu cuceritwinking