| Christy448 a întrebat:

Intrebare adresata unei fete : Cum ar fi ca cineva pe care il placeti sa va sarute fara sa stiti ca se va intampla?

Răspuns Câştigător
| AnnaRawrrr a răspuns:

Foarte romantic si dragut. :d

4 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Ar fi destul de fain.

| RxTx a răspuns:

Cred ca ai primi o mare palma
dupa care daca te place o sa o pierzi pentru ca nu ai respectat-o

sau poate ca o sa te sarute si ea

dar mai bine o iei tu de jos in sus
de la degerul mic de la picor apoi urci pe genunghi... pe burtica printre sani... pe gat pe ureche ochisori
si apoi o saruti fin pe buze

nu se fac lucrurile ca ciobanul
ca o as te considere un badaran

incerca si tu mai intai pe obrajori pe gat pe sani
un sex oral
apoi o saruti
cand se apropie de orgasm

fetele nu prea vor sa le saruti pe gura

mai repede te-ar lasa sa le faci un sex oral de cat sa va sarutati
sarut frantuzesc

| Christy448 explică:

Fetelor*

| aiaiaiii a răspuns:

Ar fi super tare! Dar stii... trebuie sa fi foarte norocoasawinking!