| Anaysa26 a întrebat:

Bună dimineața, după cum am mai spus am avut un contact sexual cu ejaculare vaginală iar astăzi mai devreme cu 3 zile până la mestruatie mi-a curs sânge, e posibil să fie sarcină sau mestruatie?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu poate sti nimeni.
Cel ami probabil ai ciclu de tip NEREGULAT care nu vine la zile fie, ci cand vrea el, mai devreme, mai tarziu samd.

| Anaysa26 explică (pentru Violleta2022):

De obicei îmi venea mai târziu cu o zi nu mai devreme dar simptomele sunt ca la mesteuatie am observat doar ca e menstruatia roșie fără chiaguri de obicei vine însoțită de chiaguri

| Emilian65 a răspuns:

Este cu siguranță, menstruația. Semnele de sarcina nu apar asa de repede după actul sexual.

| Anaysa26 explică (pentru Emilian65):

Sunt 20 de zile de la ultimul act neprotejat

| Cosmin3412 a răspuns:

Mai aștepți câteva zile și vezi raspunsul, nimeni de aici nu e mama omida sa ghicească de ce îți curge sânge. Păi sa vii cu răspunsul cand aflii, sa ne spui si noua?