| VodkaCoca a întrebat:

Buna dimineata la toti, stateam pe net si un prieten mi-a dat un link de youtube, pot sa spun ca am ramas shockata, si ne mai miram de ce copii isi incep viata sexuala de la 12 ani nu e vorba numai de chestia asta dar ma intreb si daca fetita asta stie ce spune, in cazul asta pot sa spun ca imi este rusine ca sunt romanca.

http://www.youtube.com/watch?v=NctzZteiPr4&feature=relat ed

Spuneti si voi parerea voastra :|.

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Mare mare pacat! Totusi cat sa fii de idiot sa-ti inveti propriul copil asa ceva! Una e sa stii:eu l-am educat corect si pe la 18-19 ani a invatat sa vorbeasca asa de la gasca, prieteni de la scoala, etc si alta e la varsta asta! E normal la 10 ani vb asa la 12-13 vrea sa vada ce e aia p_ _ a! Mare pacat!

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Într-o postare anterioară spuneam că aproape mereu este vina părinţilor.
Acest exemplu vine să-mi întărească afirmaţia.
Vreau să mor înainte ca această generaţie să ajungă efectiv să fie viitorul ţării.

| Bacemi a răspuns:

Am vazut si eu. Parinti inconstienti.

| catthshshshs a răspuns:

Parintii sunt de vina, ei i se pare normal ce spune. Nu isi da seama ce spune.

| fabiola a răspuns:

Vina nu este a ei, ci a parintilor! Ea este o simpla victima!

| emilia21 a răspuns:

Sunt ingrozita sa vad asa ceva, mai ales ca e doar o fetita, si se vede ca parintii ei, nu i-au dat educatia necesara pentru a devenii un copil normal, si care la varsta ei ar trebui sa-si ocupe timpul cu alceva, nu sa recite poezii stupide. Oameni de astia care isi invata copii la prostii nici nu se pot numii parinti!

| andreea_1536 a răspuns:

rolling on the floorma amuza cum a ajuns romania.si mai ales generatia viitoare. mi-e mila sincera sa fiu.asta e bravo romania=tara de ***

| Sin a răspuns:

Sunt multe astfel de inregistrari cu prichindei de la noi din tara pe youtube.
Daca m-as ocupa de Protectia Copilului( daca intr-adevar avem asa ceva in tara) as amenda toti asa numitii "parinti" si pentru invatarea copiilor un astfel de limbaj.
Multi parinti...pardon "parinti" isi invata copilul astfel de cuvinte crezand ca e amuzant.
Sa vedem daca respectivei o sa i se mai para amuzant cand copilul va mai creste si ii va raspunde obraznic, bagandu-si ceva in ea.
Numai rapandulele isi invata copilul sa vorbeasca asa.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Doamne dumnezeule ce minte le-ai dat acelor parinti.Si auzi replica bravo irina sau cum o chema.Sunt mandri de ce as spus acea fetita.Parinti tampiti.La astia na-i ce sa le faci.

| perfusion a răspuns:

Da...eu sunt de parere ca in totalitate este vina parintilor! Sunt multe cazuri de genul acesta in Romania.

| aleksy a răspuns:

Doamne fereste de oameni prosti si de parinti inconstienti, frati, rude sau ce or fi cei de langa fetitastraight face

| damn a răspuns:

Mda' este rusinos sa vedem ca asa ceva se intampla in tara noastra un copil cu mai putin de 10 ani sa vorbeasca in asa hal probabil o fi invatat' o vreo sora mai mare...la parinti nu vreau sa ma gandesc ca si' ar invata copilu sa vorbeasca in asa hal iar daca da inseamna ca e o familie de depravatzi si nu merita numele de parinti! Asta e ROMANIA! TreBuie Sa ne acceptam soarta1straight face

| YukiMrM a răspuns:

Mai vulgara ca mine
oricum am vazut multi copii din astia nu e primul caz

| mih1990 a răspuns:

Daca in mediu in care traiesc aud asta toata ziua. ei ce sa invete?