| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii va plac? :).
Incep eu :http://www.youtube.com/watch?v=AyNGsax5LcY&feature=playe r_embedded
Daca va arat eu una spuneti:" Ce melodie de ratata" sau nu stiu parerea voastra dar eu sunt emo :| asa ca dau si eu mellodia aia :x mie`mi place mult :x http://www.youtube.com/watch?v=9N_3INxTlYc&feature=relat ed :D.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ești o persoană ratată și fără creier, care vrea să iasă în evidență într-un mod dezgustător. Nu emo. laughing

| BiieBiebs a răspuns (pentru TeoPT):

Bine ca esti tu destepthappy. sau desteapta. ce oi fi tu. Ma cac in parerile tale de retardat prost big grin

| TeoPT a răspuns (pentru BiieBiebs):

Cam greu reacționezi, cam greu.

| anonim_4396 explică (pentru BiieBiebs):

Fii sigură că e mai deștept de la tine.
Tu ai dat dovadă de prostie printr-un singur fapt, că nu ți-ai dat seama de sexul lui. Și are poză cu el la avatar, ffs! Credeai că e altcineva?
Și ai grijă cum vorbești cât sunt eu aici, ok? Că te bag urgent de unde ai ieșit.
De ce a trebuit natura să facă o glumă proastă când ți-a creat intelectul?

| anonim_4396 explică (pentru TeoPT):

Măi Teo, tu nu realizezi că acestei tipe i-a luat câteva luni să gândească un răspunsbatting eyelashes?