| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața. Luna trecută ciclu mi-a venit la 33 de zile. E normal pentru că în fiecare lună așa îmi vine.
Dar azi dimineață când am fost la baie, am văzut sânge. M-am uitat pe calendar și mai aveam 15 zile și în plus calendarul îmi arată că sunt un perioada fertilă.
Calendarul îmi arată 20 de zile.
Poate veni mai repede?
Am avut luna trecută contact sexual neprotejat dar mi-am făcut teste și au fost negative și acum am sângerări. Nu știu ce să cred...
Poate veni atât de repede?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| tasr123 a răspuns:

A facut pana, nu poate sa vina.