| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata TPU!
Am 15 ani.Am observat ca in ultimul timp cand plac un baiat si il vreau doresc sa fie al meu, dar atunci cand ma intreaba daca vreau sa fiu cu el brusc imi pierd interesul pentru el si nu il mai vreau.Asta nu se intampla doar cu baietii ci in general cu toate lucrurile pe care mi le doresc happy
P. S:sunt zodia berbecbatting eyelashes
Oare ce se intampla cu mine?

6 răspunsuri:
| madalinutza28 a răspuns:

Pai incearca sa accepti chiar daca iti pirzi interesul...pentru un timp macar, sper ca intelegi...Bft`ceaoo

| 0IoAnA0 a răspuns:

Probabil toti trecem prin asta la un moment dat...de exemplu eu am vrut sa fiu cu un baiat, am acceptat dar dupa cateva zile nici nu imi mai pasa de el asa ca m-am despartit de elstraight face. deci e doar o faza dupa mine si o sa treacathinking bafta!happy

| Sabyynna a răspuns:

Esti genul de persoana care vrea doare ce nu are. Cand il poti avea nu il mai vrei pentru ca nu mai e interesant. Incerca sa pari inaccesibiula si sa ii faci pe baiti sa umble dupa tine, refuzai prima data... spune-le ca te mai gandesti si o sa vezi ca nu o sa iti mai pierzi interesul.

| fabiola a răspuns:

Esti pretentioasa cu tine insuti!

| Mihai543215 a răspuns:

Accepta-l daca ti-a placut de el si stai cateva zile sa vezi daca iti revine interesu, daca nu. altulaughing

| aFurisit a răspuns:

happy, Iti plac provocarile, tot ce este greu de obtinut iti ridica interesu` happy, odata obtinut nu mai are niciun farmec, mai ales daca e obtinut usor tongue. Pentru o relatie. plina de adrenalina si provocari gaseste persoana potrivita, o persoana care sa nu fie de acord cu tine mereu happy, sa aiba propriile idei si sa le sustina indiferent de parerile celor din jur, dar in acelasti timp sa tina la tine si sa-ti dovedeasca asta in fiecare zi. O zi - un nou inceput, ca si cum atunci va vedeti pentru prima data tongue.Sa te surprinda zi de zi cu cate ceva tongue, atunci o sa vezi ca-ti place din ce in ce mai mult si nu o sa te plictisesti de el, pentru ca orgoliu` traieste in amandoi big grin. O sa fiti echipa de vis..gen : D-nul si D-na Smith laughing Iar lucrurile nu prea conteaza happy sunt usor de obtinut si usor de pierdut... Dar persoana potrivita e greu de gasit si mult mai greu. sa o pastrezi alaturi de tine.

P.S : Si eu tot berbec sunt, Stiu prin ce treci laughing)