| Atotstiutorul a întrebat:

Buna dimineata TPU, mai devreme am dat un raspuns si am corectat pe cineva care a scris gresit un cuvant, persoana respectiva a scris "mata" ( http://dexonline.ro/definitie/mata ), persoana nu a facut referire la pronume, ci a facut o referire la mama cuiva, dar el a scris gresit trebuia sa puna o cratima intre litera A si T pentru ca asa se scrie corect, cand spui de mama cuiva cu cratima. dupa 15-20 de minute intru la raspunsurile mele si constat ca varianta mea scrisa de mine, CORECT a fost inlocuita de mama ta. aveti cumva idee este o optiune "default" a site-ului sa nu afiseze? sau un administrator TPU mi-a modificat raspunsul fara acordul meu? a mai patit cineva asa ceva?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E vorba de roboţelul TPU din câte am înţeles. Acesta corectează. Şi dacă pui puncte de suspensie ţi le transformă într-un singur punct şi mai sunt o serie de cuvinte pe care el le schimbă. Baftă!

4 răspunsuri:
| Stefania a răspuns:

Buna! Nu cred ca are cum sa-ti modifice raspunsul, dar daca gresesti atunci da, iti modica ei,, dar asa nu stiu
thinking

| ßέßέ a răspuns:

Da. Intr-un raspuns am scris rromi si cand dau sa imi vad raspunsul a aparut cuvantul " rromi ". M-a cam uimit fiindca stiam foarte bine ce scrisesem thinking

| ßέßέ a răspuns:

Uite iar mi-o corectat. Deci daca scrii cuvantul t. i. g. a. n. i iti apare automat rromihee hee

| dragosh a răspuns:

Mda si eu observ ca in ciuda nikului unii chiar vor sa se dea destepti pe site.