| AAlexx99 a întrebat:

Bună, din nou! Cum am spus și în prima întrebare. Mă tem să nu fiu însărcinată. Am făcut 2 teste de sarcină și ambele au ieșit negative. Dar sunt balonată și simt că îmi crește burta.
HELP!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Le-ai facut cand si cum trebuia? Daca da, este foarte improbabil sa fii gravida. Balonarea poate avea si alte motive. Si nu iti creste burta cat sa o simti in 3-4 saptamani happy

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Testul se face in in a 21-a zi de la contactul neprotejat, din prima urina de dimineata!
Balonata poti fi si de la ceva mancat aiurea!
Mergi la medic! Burta nu creste asa usor si asa de repede!

| Violleta2022 a răspuns:

Imbalonarea este de la ce manaci, nu de la o posibila sarcina!
Iar burta creste abia dupa 3 luni de sarcina, cand copilul depaseste marimea unui ou.