| Anonymous1247 a întrebat:

Buna din nou big grin Am auzit de la un coleg ca o fata pe care o plac si eu ma place happy Credeti ca ma iubeste?

4 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Offff, una e sa te placa si alta e sa te iubeascawinking

| NoChanceForUs a răspuns:

Hei,confunzi aparența cu esența. Aparența e că te iubește, esența e că te place. Dacă te place nu inseamnă că te și iubește.

| hotx a răspuns:

Ia-o treptat si nu te grabi in relatii. Nu ai cum sa stii pe loc daca te iubeste cineva ci in timp dupa ce ajungi sa o cunosti pe persoana respectiva. Mult succes, Simona - http://HotX.ro

| chica a răspuns:

Incearca sa afli singur. intreba-l pe prietenul tau de unde stie, poate chiar te iubeste si nu stie cum sa-ti arate. vezi ce-ti spune si gandeste-te bine incerca sa afli si de la alte persoane care-i sunt apropiate fetei. nu pierzi nimic daca incerci. BAFTA