| cookieemo02 a întrebat:

Acum dimineata am vorbit cu un coleg care m-a intrebat daca il plac si am zis ca da pentru ca este adevarat! SI el a zis ca ma place dar a mai zis ca nu are chef de combinatii si eu il plac si tin la el destul de mult? ce credeti ca ar trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Salut!
Macar acum stii ca te place ( oarecum), si daca ti-a spus ca nu vrea o relatie e clar ca nu trebuie sa il presezi. Nu degeaba ti-a si spus-o. Ramaneti buni amici si cien stie, timpul le va rezolva pe toate.
O zi buna!

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna,
Este posibil sa fi aflat de la cineva ca il placi si acum vroia sa vada cum e realitatea. Se vede ca nu vrea sa aveti o relatie, desi e cam ciudat daca a zis ca te place. Incearca sa il faci gelos sau chiar gaseste pe altcineva... poate nu a fost sa fie nu stiu ce sa spun.

| Dariusuu a răspuns:

Păi ar putea fi relația aceea dintre o soră și un frate, dacă nu vrea chef de combinații.

E drăguț să vezi câ-i pasă de tine, nu?

| Iheartyou18 a răspuns:

Spune-i macar sa incerce, sa dea o sansa relatiei pentru ca nu are nimic de pierdut avand in vedere ca amandoi va placeti.