| teomili a întrebat:

UN baiat (fostul meu coleg de banca) imi tot spune chesti despre el. Problema este ca numai mie imi spune toate secretele lui. Imi tot cere sfaturi despre dragoste. Credeti ca ma iubeste? (eu nu il plac si sunt in clasa a 5-a ce ma fac?).

Răspuns Câştigător
| crack123 a răspuns:

Iti spun din propria experienta, cand am sentimente fata de o persoana tind sa ascund destul de multe, pentru ca pana la urma nu trebuie sa stie totul despre mine, nu? (acum o sa fiu corectat, dar nu conteaza laughing )

Mi se pare un comportament specific ca un barbat sa caute oameni diferiti pentru a-si marturisi secrete si a iubi... dar poate ma insel.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu te iubeste.iti cere sfatul doar

| persseuss a răspuns:

Cred ca esti considerata doar o amica

| Liliana1981 a răspuns:

Si daca nu il placi de ce-ti bati capul cu asta?

| teomili explică (pentru Liliana1981):

Cand imi spune toate secretele lui ma simt ciudat.

| Liliana1981 a răspuns (pentru teomili):

Zi-i ca nu te intereseaza secretele lui ca doar de-asta sunt secrete. happy

| izuca333 a răspuns:

Eu zic ca un baiat nu i-ar cere sfaturi despre dragoste unei fete pe care o place.Nu cred ca te place.Probabil are incredere in tine si te crede o foarte buna amica.

| Razvann97 a răspuns:

In caz ca te place si ajunge la gesturi extreme, ai mentionat ca tu nu il placi pe el asa ca daca ai de gand sa-l refuzi atunci, fa-o cat mai usor pentru el posibil. Nu e deloc placut sa fii refuzat in dragoste, deloc. acum ramane totul la tine. Sper sa fie cum vrei tu sa fie.