| alexamaria_6485 a întrebat:

Buna din nouhappyieri.la scoala:X s`a uitat la mine asa vre`o cateva secunde si dupa aia si-a schimbat privirea. a doua zi nu m`a mai bagat deloc in seama si a stat de povesti si radea mereu cu alta fata din clasasad el e timid in preajma mea dar in rest nu se mai uita si zambeste si se inroseste cand vorbeste cu colega de banca oare ii place de ea? sau de mine? voi ce credeti? va rog e frt important pentru mine sa`mi spunetihappymersi

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ti-a dat absolut nici un semn ca te place. Pur si simplu i-a alunecat un pic privirea spre tine. Ce sa faca bietul om? Sa-si puna feregea?

cami
| cami a răspuns:

Oooo, luchass expert, bravo! happy
De fiecare data cand citesc astfel de intrebari, ma rosesc pana in fundul urechiilor, si simt vreo 2-3 fluturasi cum zboara prin stomac laughing. Acum, daca te-a privit cateva secunde, nu inseamna ca te si place.Eu zic sa mai analizezi un pic comportamentu lui, numai tu poti sa tragi concluzia. Poate ca nu te baga in seama la scoala, dar asa se uita de vreo 8x pe saptamana pe hi5-ul tau.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Pote.winking mai stii.winking. o fi interesat de tine.kiss. si crede`ma ca stiu ce spun.numai ca al mine.se uita in continuare.chiar si pretenele imi spuneau ca sa uita la mine tot timpul.winking. dc nu incerci si tu sa-i obtii id`ul.si sa vb cu el.batting eyelashes. si cand vei fi tu pregatita. ii spui cal placi.kiss

pa-pa. ti pup kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uită băiatul câteva secunde la tine și tu crezi că îi place de tine? Să fim serioși. Deși, ar fi posibil. Poate să-i placă de tine, poate să-i placă de colega ta, poate să-i placă de amândouă, de niciuna, sau de alta. N-ai de unde să știi. Iar noi nu suntem Mama Omida.