| XamUITATsaimiPUNnumeX a întrebat:

Doresc si eu niste pareri.happy Deci : Sunt cu un tip foarte dulce si romantic(el are 16 ani iar eu 15 ani). Dar ieri, cand l`am sunat a raspuns o tipa, cica o cheama Diana, si mi-a spus sa nu-l mai sun ca are treaba cu iubita lui. M`am enervat si l`am sunat din nou. A raspuns el si i-am spus ca nu mai are ce discuta cu mine. Pe urma am lamurit tot pe messenger.L`am iertat..Adica era si vina mea ca sunt o fire geloasahappy. Mai de dimineata am fost la el acasa si am vazut ca era certat cu bunica lui. I`a interzis sa iasa din casa.(parintii lui sunt plecati in Italia iar bunicul a murit) Si am vazut eu ca are ceva la mana, incercase sa isi taie venele. Am ramas si mai socata atunci cand mi-a zis ca daca nu ne impacam aseara, acum era la spital. Iar pe la 10, am primit un apel cu nr privat de la Diana(tipa cu farsa. Ea are 19 ani) ..Se dadea drept el.
Dar i-am inchis. Eu ma intreb de unde imi stie numarul. Adica sunt mutata in Targoviste de 3 saptamani..Nu o cunosc, nu m`a cunoaste. L`am intrebat pe Bogdan(tipul pe care il iubesc)
daca i`a dat el nr. A spus nu.Dar crede ca l-a notat atunci cand ii luase lui telefonul si. diana si-a pus telefonul intre sani. si i`a spus sa isi ia telefonul. Este cam perversa tipa. I l-a dat atunci cand a trecut in telefonul sau nr. sorei sale. Diana si sora ei sunt innebunite dupa Bogdan. Dar pentru ce? Si asa ea are 19 ani..Bogdan are 16. Astept pareri. Nu stiu ce sa mai cred sad
Cei care au chef de caterinca. Ii rog sa se abtina. Si multumesc celor care au citit pana la sfarsit. :*

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Hey! Nu mai da atata vina pe tine ca esti foarte geloasa si chestii, cred ca cei care iubesc sunt si gelosi, m-i se pare ceva normal intr-o relatie, si ceea ce s-a intamplat, intotdeauna vinovatii sunt 2 doar nu tipa tot te suna si ti-a raspuns si la telefon, daca baiatul acesta te iubea, ce cauta cu fata asta? se uitau la desene? nu cred! gandeste-te nu te mai invinui decat pe tine, ok poate ca o parte din vina o ai si tu, dar el e nesimtitul care sustinea ca te iubeste si a doua zi a cautat refugiu in bratele cui? vorbeste cu el si spune-i macar daca te inlocuieste sa te inlocuiasca cu una mai buna ca tine, nu cu o oarecare fata, parerea mea.

| XamUITATsaimiPUNnumeX explică (pentru rousz):

Rousz.....merci foarte mult...m`a ajutat sfatul tau :*:*

| rousz a răspuns (pentru XamUITATsaimiPUNnumeX):

Nu ai pentru ce iubita, ma bucur ca te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

E un micninos strafund, daca ar fi incercat sa isi taie venele sa fi sigura ca acum era la spital, sunt atatia dementi pe lume incat se poate si zgaria nitel la mina, este un tip cu caracter josnic, nu te merita

| zZAlexandruZz a răspuns:

Dupa mine este clar si la mintea cocosulu ice se intampla. Tipul tau adica iubitul tau romantic, cel fenomenal mai are o iubita. El si-a pus intentionat alea la vena ca sa nu te desparti de el asa poate linistit sa iubeasca 2 fete. Sfatul meu renunta la el ca nu se merita sa iti strici psihicul cu el, oricum nu are rost are iubita si tu esti doar de umplutura. Si nu am chef de caterinca dar cand o fata raspunde la telefonul iubitului tau ce inseamna asta?