| Bubulin4ik a întrebat:

Buna,dragii mei!
Deci pina acum am dat sfaturi, raspunsuri etc.insa acum am si eu nevoie de ajutorul vostru!
As vrea idee de ce surpriza i-as putea face prietenului meu implinim 10 luni pe 10 apriliehappy Si as vrea sa fie ceva mai deosebit avind in vedere ca in ultimile 3-4 luni relatia a mai lasat de dorit,pentru ca au cam venit certurile si nervi aiurea!
Va doresc o seara frumoasa, si multumesc de ajutor!
p.s Va dau desigur si funda celei mai haioase ideihappy:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Niciuna din cele de mai sus, e mult prea devreme. La 1 an ai putea face ce spune userul de mai sus, dar mai devreme n-are rost, tu ți-ai etala sentimentele, el s-ar putea să o i-a în glumă și să ai de suferit. Așa că, gândește-te la ceva mai simplu. O felicitare făcută de tine cu un te iubesc și o poză cu voi doi.

6 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Hmm sa iti spun eu cate ceva:un parfum,un ceas bun, poti adauga si o rama cu o fotografie cu voi doi!
Daca e un baiat pasionat de pc-uri, gaming etc ii poti face cadou un mouse, o tastatura sau niste casti ceva de firma mai buna! (casti sonny, mouse/tastatura razer)
Daca fumeaza cumpara-i un trabuc bun!
App ii poti face si o felicitare facuta chiar de tine..desene si ceva scris din suflet! Iti spun ca asta din toate cele spuse mai sus va aprecia cel mai mult! Funda?

| Ghfdsj a răspuns:

Depinde foarte mult de gusturile lui, de varsta si de bugetul tau.
Important este sa fie cat de cat un cadou personal si nu, ''Casete de la STR8, Gilette, etc.''
Ai doua variante, una sa fie un cadou serios si alta sa fie un cadou amuzant...
Daca este fumator, o bricheta eleganta, sau din contra niste plasturi anti fumat, guma si un pachet de tigari fara tutun, (din ierburi de la farmacie)
Daca ii plac jocurile pe calculator, i-ai un joc original, care stii ca inca nu l-a downloadat de pe internet si sigur o sa-i placa.
Daca-i plac calculatoarele i-ai ceva de pus pe la calculator, un webcam o chestie...
Am fost mai subiectiv un pic... nici nu ai cum sa fii altfel...
Orice o sa-i iei, important este sa fie din inima... daca merita.
Sau : rame foto cu poza voastra.
Tricou cu poza voastra.
Sau daca iubitul tau este mai romantic ai putea:
- Un album cu pozele voastre.
- o cutie mare in forma de inima in care sa pui 100 de biletele in forma de inima (rosii) in care sa contina motivele pentru care il iubesti.

| Bubulin4ik explică (pentru Ghfdsj):

Multumesc din suflet(hug):*:*:*
Ultimile sunt de nota 10:*

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns (pentru Azµre):

De unde ai scos tu etalonul asta de 1 an?

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns (pentru Bubulin4ik):

Si de ce trebuie neaparat sa ii faci cadou la 10 luni? poti foarte bine sa ii faci la 4 luni, 3 saptamani si 2 zile(vorba filmului). Nu are importanta ca sunt 10 luni, iar el nu trebuie sa te aprecieze pentru cadouri. incearca sa ii faci cadouri sentimenele, nu obiecte. eu asta as aprecia.

| Ghfdsj a răspuns (pentru Bubulin4ik):

:*

| Azµre a răspuns (pentru Bubulin4ik):

Niciuna din cele de mai sus, e mult prea devreme. La 1 an ai putea face ce spune userul de mai sus, dar mai devreme n-are rost, tu ți-ai etala sentimentele, el s-ar putea să o i-a în glumă și să ai de suferit. Așa că, gândește-te la ceva mai simplu. O felicitare făcută de tine cu un te iubesc și o poză cu voi doi.