| dianaalexandram a întrebat:

Buna dragii mei! Ofer fundita. Mie imi place din nou de un baiat care i-am zis acum doua luni ca vreau sa ramanem prieteni din cauza ca eu am problema asa: Cand imi place de un baiat si incepe si el nu imi mai place si de exemplu cand imi zice sa iesim (prima intalnire) sunt stresata gen ca nu stiu ce sa vorbesc cu el sau asa....Si cum iar imi place de baiatul ala ..maine este o petrecere si merge si el si cu cat se apropie ziua de maine cu atat imi vine iarasi sentimentul ala naspa gen offf nu vreau sa fiu cu el sau asa. El inca ma mai place..si zilelele astea tot imi imaginam ce draguti am fi impreuna sau asa.Si acum desigur ma simt iarasi ciudat. Oare ii din cauza ca nu am avut relatii de durata? Dintre toti baietii cu un baiat am fost gen prieteni cu beneficii ieseam cam de vreo 5 ori in 3 luni ca el era din alt oras si cu el m-am obisnuit dar na din pacate nu se mai putea asa. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| FCMMM a răspuns:

Pff... Mie mi se pare ca tu il iubesti pe acest tip. Nu stiu cati ani ai, dar voi fetele aveti diferite trucuri pentru a atrage un baiat. Doar putin tupeu iti trebuie.