| anonim_4396 a întrebat:

Dupa 6 zile de la contactul sexual, de ce ma dor sfarcurile la atingere?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A tras de ele? Ce varsta ai? Sau te pregatesti de ciclu?

| Violleta2022 a răspuns:

Sanii doar din cauza schimbarilor hormonale, nu din cauza sexului!

| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea care apare in momentul in care sfarcurile sunt atinse, poate fi doar de natura hormonala, fiindca este greu de crezut ca ar putea exista o legatura directa intre actul sexual si durerea existenta si dupa trecerea unei perioade destul de lungi (de 6 zile). O legatura directa ar putea exista numai in cazul in care in timpul preludiului si pe urma in timpul actului sexual, atat sanii cat si mameloanele au fost maltratati prin atingeri mult prea brutale. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Te-o fi mușcat / supt prea tare iubitul.

| Goete a răspuns:

E ca si cum ai spune xa te dor dupa 6 zile ca ai vizitat Paris-ul