| andreea01230123 a întrebat:

Buna ziua, prietenul meu isi doreste foarte mult un copil, dupa contactul sexual la 3-4 zile mi-a venit ceva pe lenjeria intima,ceva maro inchis, cateva picături, dupa o saptamana, mi-a venit menstruatia, si ma dureau sanii foarte tare, si acum ma dor sanii la atingere (sfarcurile) si deja menstruația mi-a trecut de 4 zile... Am facut 2 teste de sarcina, dar raspunsurile sunt negative. Poate am facut prea devreme?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de sotie nu te doreste, intai?

Nu mi-o lua in nume de rau, dar toti baietii spun ca vor copilasi cu prietenele lor, dar ei vor doar sex si atat, ca de ar vrea copii ar face ce trebuie, adica casatorie, nunta, familie, copii.
Prietenii astia vin si pleaca dar pana nu se cimenteaza cu o casatorie, eu spun sa te gandesti serios daca vrei asta.

| andreea01230123 explică (pentru Violleta2022):

Stam impreuna de un an

| Violleta2022 a răspuns (pentru andreea01230123):

Ce importanta are ca sunteti prieteni de 1 an, ca sexul este pe gratis si oricine iti spune ca vrea copii cu tine este doar ca sa-l capete pe gratis.
Cati ani aveti?

Sunt destule fete pe aici gravide, parasite si disperate, dupa ce initial erau super fericite, ca iubitul voia copii cu ele, cand in realitatea iubitul mintea, doar ca sa primeasca sex cand are el chef, ca dupa ce se satura de tine, pleaca la alta.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca apare menstruatia e imposibil sa fii insarcinata deoarece aceasta e raspunsul corpului tau ca sa tii dea de inteles ca nu urmeaza sa devii mama.

Asculta aici:

https://www.youtube.com/......tps?/watch

| dullcat a răspuns:

Mai adaug ca testele de sarcina se fac la 10-14 zile de la data intarzierii menstruatiei daca vrei sa primesti un rezultat concret, altfel doar dai banii degeaba si nu afli un rezultat corect.

De citit:

https://www.donna-medicalcenter.ro/blog/test-de-sarcina.html

https://www.reginamaria.ro/......e-rezultat

https://medicool.ro/......27773.html

| Emilian65 a răspuns:

Da, ai făcut testul de sarcina prea devreme. Testul de sarcina se face la 21 de zile de la ultimul act sexual.

| StratulatVictoeEugen a răspuns:

Diaree?

| Bobbi1234 a răspuns:

Daca te dor sanii nu e motiv de ingrijorare. Am mai cunoacut fete care aveau aceeasi problema?