| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce m-am sarutat cu fostul prieten cand am fost in oras, si el aflasase ca facusem asta si cu un alt amic de al meu mai demult mi-a zis ca ce s-a intamplat in ziua nu a fost nimic interesant.Am aflat ca si el are o prietena si mi-a spus ca se inteleg de minune chatterbox, si m-am combinat si eu cu un baiat si imi zicea ca se bucura pentru noi...Insa nu stiu ce sa cred, cred ca mai mult si-a facut prietena din orgoliu.Astept sfaturi.

1 răspuns:
| serenaS a răspuns:

Buna,
O persoana care se vrea matura ar alege calea cea mai simpla.Il mai vrei inapoi? daca da atunci ia-l si spune-i tot ce simti, intreba-l ce vrei sa stii si renunta la copilarii de genul hai sa ne facem gelosi unul pe celalat.vei stii sigur unde te afli si ce sa faci mai departe.Iti trebuie un pic de curaj.
Bafta