| anonim_4396 a întrebat:

M-am sarutat cu fostul prieten cand am iesit, a fost bine pana cand a aflat ca mai facusem asta si cu un alt amic de al meu. Dupa mi-a spus sa uit ca nu a fost nimic.Eu cred ca mai tine la mine, dar cred ca orgoliul l-a facut sa zica asta.Ce sa fac? Cum sa imi dau seama daca el chiar mai tine sau nu? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Daca v-ati sarutat clar mai tine la tine. Faptul ca te-ai sarutat cu mai multi l-a cam indepartat. Cel mai bine astepti oh go on tu esti fata, el trebuie sa vada ce isi doreste in continuare. Tu de asemenea poti sa te gandesti merita sa te mai saruti o data?

| Dreamer12345 a răspuns:

Da.mi add let.sdreamtogether. Vorbim mai multe:*