| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Dupa cum bine stiti urmeaza ziua de 1 aprilie.
As vrea sa ii fac o mica farsa iubitului meu.
Stiind ca maine e Ziua Pacalelilor toata lumea are garda sus laughing))si se asteapta la o farsa.
Nu vreau farse gen"ne despartim, m-a calcat masina" o sa isi deie seama ca glumesc!
Ideea e ca eu vineri ma duc la el si o sa stau tot weekend-ul la el...si nu stiu cam ce ii pot face!
Daca aveti vreo idee, va rog sa o scrieti aici!
Multumesc.
Dau fundita happy

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Spune-i că eşti însărcinată, o să se roage să fie doar o glumă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sîmbătă este 1 aprilie nu mîine, si spune i ca esti insarcinată. Ce varsta ai?

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca ti-a venit menstruatia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa-ti injectezi marihuana si sa dansezi samba.

| ubox7007 a răspuns:

Ba, nu stiu, eu unul urasc glumele de 1 aprilie, tu ar trebui sa stii mai bine ce gluma sa faci, doar il cunosti

| AlexandruCurca a răspuns:

Eu zic sa ii faci un mic joc erotic.