| InoTkd95 a întrebat:

Maine este 1 Aprilie. ziua pacalelilor. As vrea sa ii fac o farsa prietenului meu dar nu prea stiu ce... ( tinand cont ca avem o relatie la distanta). Eu am 15 el 16... Ceva idei? Cea mai faina idee are funditahappy:*

2 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

poti sa pui un coleg de al tau sa vorbeasca cu el sa ii spuna sa te lase in pace daca nu vrea sa o pateasca si daca vezi ca se ingroasa gluma dupa ii spui ca a fost o farsa asa i-am facut eu prietenului meu anul trecut big grin