| nicol20 a întrebat:

Buna dupa cum v-am mai povestit exul meu m-a cautat dupa 7 luni el este in italia eu sunt in tara mi-a spus sa ne impacam ca s-a schimbat, adevarul este ca l-am iubit enorm si poate mai tin la el si am aceptat sa mai dau o sansa relatiei noastre aseara am vb cu el la tel si vorbeam de h5 si intrasem si eu si am vazut ca la status scria iubesc si l-am intrebat dar l-am luat pe ocolite ce relatie avem noi adica daca suntem amici sau impreuna si el m-a spus ca suntem impreuna si atunci eu i-am spus pe cine iubesti tu dragul meu el mi-a spus ca stie si varul lui parola de h5 si o fi intrat el si o fi scris el pana la urma m-a dat mie parola lui si i-am schimbat-o acum eu si el ii stiu parola. El tot imi spune daca nu mai simteam ceva pentru tine nu te mai cautam. Ce credeti este ceva de capul lui? Oare am gresit intorcandu-ma la el? ajutati-ma vreau cat mai multe raspunsuri va raman recunoscatoare si va multumesc

8 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Stiu ca vb asta e tampita dar fa ce iti dicteaza inima,
Daca tu simti ceva pentru el atunci e ok. D e ce nu?
Poate fi barbatul tau tongue
incearca
nu pierzi nimic:*:*
bft

| kaya a răspuns:

Sa iti spun in mare o parere din proprie experienta, o relatie cand se termina si reincepe din nou nu va mai fi niciodata ca la inceput, multi promit si spun m-am schimbat dar la un moment dat isi reaminteste de vechiurile obiceiuri si se reintoarce la ele.Si eu am incercat de mai multe ori cu cel la care tineam dar a fost un esec a promis dar la fel a facut si a doua si a treia oara, acum depinde daca am patit eu asta nu inseamna ca va fi la fel si pentru tine am dat un exemplu. Ce pot sa iti spun sa ai grija sa nu ii dai prea multe sanse daca gresteste in continuare, in rest acum daca te-ai intors la el mergi pana la capat si vezi cum merge poate va fi bine.Mult noroc si sa fii iubita kiss

| darrio2007 a răspuns:

Ai o problema care nu se rezolva pe tpu.Sunt multe de spus.

| melynda a răspuns:

Jur ca exact in aceeasi situatie sunt si eu. e plecat de 5 luni. doar ca eu mai am o mik problema. inainte sa plece m'a lasat insarcinata. am 6 luni de sarcina. da nu ma mai impac cu el orice ar fi. si acum e nebun. zice el ca ar face orice. dar nu il mai cred. pentru ca l'am crezut prea mult pana acum si tot degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e al tau orice ar fi tot va veti regasi! viata schimba omul daca te iubeste se schimba, depinde ce a gresit si mai ales daca ati realizat ca amandoi ati gresit, eu sunt la a2a impacare de gen in 6 - 7 ani si pot sa zic ca momentan e perfect, data trecuta tot perfect a fost, viata e menita sa te invete, daca stii ce iti doresti at lupti, fuga e doar pentru lasiwinking

| niccamaria a răspuns:

A mintit cu siguranta desparte-te de el te inseala

| kally_5953 a răspuns:

Sincer daca il iubesti nu ai gresit, eu as face orice sa ma impac cu ex, fa ce iti spune inima nu mintea.

Răspuns utilizator avertizat