| Laurretta a întrebat:

De ce fostul prieten se comportă așa? Am fost 5 luni împreună și acum 2 săptămâni ne-am despărțit (nu ne-am certat doar că el a spus că și-a găsit pe alta și am decis să o luăm fiecare pe drumul său) și am decis să rămânem prieteni. Doar eu îl căutam și îmi răspundea doar la mesaje(dacă vorbeam cu mesaje și în acel timp nu-mi răspundea la telefon și la mesaj după o oră) și am decis să nu-l mai caut o vreme. Aseară am pus la status "îmi placi, îmi placi, îmi placi idiotule!" și am plecat cu un amic afară. și am intrat seara tărziu și mi-am schimbat status-ul în "Splendidă seară împreună cu tine maimuțoiule!" și acunci mi-a scris dacă mă supar dacă ii dau ign, l-am întrebat de ce și răspunsul lui a fost "așa" și a spus că imi da el dar cred ca m-a dat doar pe invizibil pentru ca-l mai am in lista. L-am sunat si mi-a raspuns a2a oara și l-am intrebat ce l-a apucat si mi-a spus ca are niste probleme si ca nu ma intereseaza si ca vorbim altadata.in timpul relatiei era forte gelos si posesiv, practic ma utiliza ca pe o papusa.
pe. s. are la avut si pe fbook cu o fata deși pe noua s-a prietena cu care a spus ca se va casatori de craciun este alta!
pe. s. are 22 de ani.

Răspuns Câştigător
| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Este un dobitoc care nu tea iubit... Este un gen adolescent din ziua de azi. Te ia pe tine te tine cat te tine vede una frumoasa si apoi gata numai insemni nimic pentru el... Incearca sa il uiti si refati viata. Numai bine!

5 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Chiar n-ai inteles sa-l lasi in pace? uita-l si cautati si tu pe altul. nu sta lumea intr-un sg baiat.

| Laurretta explică:

Ioana1704 eu il las in pace! Nu-l caut deloc, chiar dacail vad mereu pe mess, facebook, la telefon nu-l sun sau sa-i trimit mesaje.
Asta am si incercat sa fac!

| Leopoldina a răspuns:

Hello! eu zic sa il stergi din lista FB si nr. din tel, sa nu fii tentata ...cred ca vrea sa te faca geloasa.
" a spus ca se va casatori de craciun este alta!" -----baietii fug sa casatorie, amana pana spre 30 de ani. crede-ma

| Gagicaru a răspuns:

Cred ca vroaia mai mult de la u decat o simpla relatie si cred ca ma intelegi unde si la ce ma refer

| DeeDee15 a răspuns:

Nu te-a iubit...Lasa-l mai sunt baietii pe lume. happy