| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra, care este cea mai frumoasa dovada a dragostei? Cum îi poti dovedi unui om ca doar pe el il iubesti?

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Nu există "cea mai frumoasă dovadă".
Există doar un mod de comportament, reacții, emoții, etc. toate desfășurate în timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti

| Andreeush a răspuns:

Cam greu, depinde de persoană.

| Blackcat696210 a răspuns:

Prin comportamentul tau fata de persoana aceea, prin reactiile tale, prin cat de intelegator esti cu ea etc. Nu e o dovada a dragostei, increderea se dobandeste in timp

| Adry05 a răspuns:

Nu exista una singura universala wtf...

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Prin gesturi mici. Grija, implicare, iubire, sprijin.

| RAY a răspuns:

Crestino nu stii e trist, sacrificiul, crestini cu numele voi nu stiti ca sacrificiul este dovada iubiri a lui dumnezeu fata de creatia lui