| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ultimul contact sexul care a fost neprotejat(nu s`a terminat in mine) mi-a venit menstruatia care a durat in jur de 3 -4 zile dar foarte putin, adica foloseam proteslipuri si aveam decat o pata, doua pe zistraight face

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, e posibil sa fie vorba de o sarcina,sau de o boala venerica (infectii,etc).

Acea scurgere e un semn al sarcinii,caci se spune ca te insemneaza prin acele picaturi. Daca era si de culoare roz...e mai evident.

Totusi, tind sa cred ca e vorba de o dereglare, infectie... specifice femeilor.

Mergi la medicul ginecolog in tot cazul.

4 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Buna, eu nu lucrez la medicina. si probabil nimeni nu iti poate da sfaturi in legatura cu sexologia decat un. doctor cu licenta happy. eu iti pot spune decat sa te protejezi. pentru ca scapi peste o sarcina nedorita ok. dar peste o boala? scapi happy?

| ccriss a răspuns:

Paiii se spune ca daca ramai insarcinata e posibil sa-ti vina menstruatia dar daca vine iti curge farte putin si tine mult mai putin ca de obicei eu zic sa-ti faci un test de sarcina ca sa fi linistita desi nu cred ca e vorba de asa ceva

| N3poata a răspuns:

Mentionez ca mi-a venit cu 1 saptamana-2 mai devreme

| N3poata a răspuns:

Daca mi s-a umflat labiile interioare, ma mananca.si ma ustura.este o senzatie foarte aiurea.si nu prea o suport. Oare are vreo legatura cu menstruatia?:-s.Labiile mi s`au umflat dupa menstruatie cu cateva zile