| thefirstangel a întrebat:

Buna!
E adevarat ca daca te uiti in oglinda si te piepteni cu lumina stinsa, dar ai aprinsa o lumanare...stingi lumanarea... o aprinzi din nou si iti vezi alesul in oglinda?
ne-a zis pf d engleza atunci d halloween.si nu stiu daca e adv!

fundita rasp corect(real)

Răspuns Câştigător
| Inoue a răspuns:

Bună! Nu nu este adevărat.Acelasi lucru am incercat si eu anul trecut si nu a mers.Toate colegele mele au incercat si nu...nu e adevarat.La Multi Ani!

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Nu cred în superstiţii, poveşti, legende, mituri.
Nu este adevărat. Şi când te gândeşti cât de imaturi sunt unii profesori...
O seară plăcută happy!

pa, pa.

| ladygaga a răspuns:

E mai mult scarry straight face
Daca. ti apare bloody mary in spate? :-s

lol.

| Miruna_7873 a răspuns:

Superstitii...

| mannu a răspuns:

... si porcul zboara smug

| Cigαяєttє a răspuns:

Nu este adevarata aceasta poveste.Este doar un mit.

| curiousglimpse a răspuns:

De ce nu ai incercat? laughing Apropo, daca te uiti in oglinda debracata si cu lumina stinsa te vezi mireasawinking