| anonim11xx a întrebat:

e adevarat ca prezervativul ajuta oarecum la prelungirea actului sexual? ma refer la faptul ca intarzie ejacularea?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca da, dar nu simti asa cand o faci fara el ceea ce nu recomand

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar in cazul in care folosesti PREZERVATIVE ACTUAL RETARD/DELAY 4BUC Indicatii: Prezervativele a€œActuala€ Retard au efect de prelungire a actului sexual.Realizate din latex transparent si lubrifiate cu silicon material.Cu clorhidrat de lidocaina, un anestezic local care ofera prezervativului un efect de intarziere asupra ejacularii. http://plantum.allshops.ro/......+4BUC.html

| OnuOnulică a răspuns:

Da, în unele cazuri ajută la prelungire.

| Emilian65 a răspuns:

Da, uneori contribuie la prelungirea actului sexual.