| xSmile a întrebat:

Bună happy e o intrebare doar pentru fete. Mi-a venit menstruatia in 15 decembrie 2010. Pana prin iunie-iulia nu m-a durut deloc burta dar pe la sfarsitul lui iunie a inceput. Vi s-a intamplat si voua? E ceva normal?

Răspuns Câştigător
| Roxxyane a răspuns:

Este ceva normal, stai linistita! Uneori te doare burtica din cauza contractiilor uterine si uneori nu te doare si atunci te poti considera un caz fericit!

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Se poate intampla.

| Acadeeeaa a răspuns:

Da, e normal.
Mi s-a intamplat si mie.
Probabil ca ai stat cu picioarele ijn apa rece, sau pe gresia recebig grin.

| alexutza1183 a răspuns:

Este foarte normal...

| moriordie a răspuns:

Normal ca e ceva normal, la fiecare fata e diferit