| swaggerofachampion a întrebat:

E o intrebare mai lunga, va spun doar la ce sa va asteptati laughing. Am iesit miercuri afara cu o prietena si cu prietenul ei, pe langa inca cateva persoane. Si la sfarsitul zilei, o fata mi.a spus ca lui ( sa ii zicem F. la prietenul prietenei, si la prietena E. ) F ii place de mine. Miercuri seara mi.a spus acea prietena ca lui F ii place de mine si numai de mine, si ca ori vrea sa fie cu mine ori singur. E s-a despartit de el cand a aflat, deoarece ii spusesem eu in dimineata de joi. Joi am iesit afara aceleasi persoane, si F m.a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Eu i.am spus prima data ca " poate, ma mai gandesc ", dar la sfarsitul zilei am aflat ca E s.ar fi suparat pe mine daca as fi fost cu el, chiar daca nu mi.ar zice. Si am spus ca nu. Vineri, din nou m.a intrebat, eu i.am zis nu. E tot incearca sa se taie, si e foarte suparata ca ea acum il iubeste si tot incearca sa fie din nou cu el. Si eu chestia este ca eu il plac foarte mult pe baiatu' asta, si E este ex-cea mai buna prietena a mea, si a ales doua fete fitoase in locul meu care tot timpul i.am fost alaturi. si eu tot o consolez ca o sa fie bine, si o sa fie cu el, dar el nu vrea sa fie cu ea. Si eu nu stiu ce sa fac, daca ar fi corect sa fiu cu el sau nu? Pareri?

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Cam prin asa ceva trec si eu.sincer nici la problema mea nu am gasit raspuns, dar iti spun doar asta : PRIETENIA SAU IUBIREA, dar totusi prietenia=iubire happy. Incearca sa deslusesti singura ce am vrut sa spun. Funda?>

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici fetei ca daca a lasat-o si vrea sa fie cu tine sa nu se supere fiindca nu a inselat-o cu tine inainte si nu faci nimic rau asa ca treaba ei ce face, tu nu ai de ce sa-ti faci griji.

Răspuns utilizator avertizat
| がさいゆの a răspuns:

Prietenul la nevoie se cunaste.Fa ce-ti cere inima. Daca merita fa-o... Dragostea sau Prietenia?(eu te-as sfatui sa alegi prietenia deoarece ai vazut ce i-a facut lui E si s-ar putea sa-ti faca asa si tie asa ca nu ezita)

| Gabica a răspuns:

Acum,daca E a ales alte prietene sa stea cu ea, inseamna ca nu prea a tinut la tine.Chiar m-ai incuiat cu intrebarea asta, nu stiu ce sa-ti zic.