| anonim_4396 a întrebat:

Buna,e o intrebare stupida,,, e posibil ca un act sexual sa dureze 2 ore?(un prieten mea ziss ca la dinsul actul sexual tine 2 ore, cum credeti e adevarat?

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E posibil daca functioneaza conform planului de lucru urmator:preludiu,sex, pauza, preludiu, sex, pauza...etc.
Nu incontinuu.
happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu preludiu, co tot!
Pa, pa.

| madyddd a răspuns:

Un act sexual dureaza atat de mult cat partenerii rezista, fizic.
A face sex toata noaptea nu inseamna a realiza un act sexual cu penetrare pe toata durata acesteia. Poti petrece ore intregi, beneficiind de saruturi, mangieri, atingeri ce reprezinta pauze intre diferite tipuri de sex si jocuri erotice.

| mona a răspuns:

Chiar doua ore nu prea cred, poate cu pauze...

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si la mine tine mult. O ora pana reusesc sa-l fac si 3 ore pana-mi cer scuze. happy
Ala vorbeste aiurea!

| Awesom a răspuns:

Poate sa fie adevarat, doar daca face sex tantric folosind Kamasutra.

| cristina123c a răspuns (pentru Awesom):

Nu stiu eu nu cred specialistii zic ca mai mult de 30 min nu e posibil

| nutsa a răspuns:

Cred ca abereaza, sau prieenul tau e un elefant in alta viata.Fizic nu e posibil.

| neutrino a răspuns:

Este posibil, daca in acest timp mai mananci cate ceva, mai bei si o cafea, eventual mai si atipesti putin.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La mine cu sotia a durat cel mai mult 45 de min, eram la a doua tura, n-a fost cel mai confortabil, dar 2 ore ce face? da cu reverse si copy-paste

| cristina123c a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Depinde de corp cred

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru cristina123c):

Da, dar 2 ore continuu e cam tras de par, normal e 10-20 min

| sofisis a răspuns:

Incontinuu NU dar cu pauze intre poate dura si de seara pana dimineata.

| Alcyon a răspuns:

Cu tot cu preludiu si pauze... poate sa dureze si mai mult de doua orehappy Fara, nu prea. Gandeste-te ca in primul rand, tu, ca femeie, n-ai rezista. De la atata frecare, vaginul ar incepe sa te usture si ai face iritatii.

| Madayna a răspuns:

Posibil dar cu pauze, totusi 2 ore incontinuu nu prea cred.

Răspuns utilizator avertizat
| SebastianCMT a răspuns:

Da depinde natural mai greu te poate tine 2 ore. Cu ajutorul unor medicamente te poate tine si 2 ore. Dar nu stiu ce ai inteles tu prin ac sexual, se poate dura si 5 ore cate vrei atata timp cat sunteti dezbracati si stati unul peste altul sau face jocuri...

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Da se poate, mi s-a intamplat asa ceva, nu imi venea sa cred nici mie cat de rezistent a putut sa fie un partener, sunt foarte rari barbatii care se pot controla in acest fel dar nu este imposibil

| cristina123c a răspuns:

Mi-a zis ca sportul mult face si de aia

| FLorinFLR a răspuns:

E posibil. chiar si 3 ore dar trebuie sa fie cu pasiune, mangaieri, Saruturi, dar in geneal sa stii ca nu poti sa faci 3 ore, dacat daca ai experienta mai ales daca o faci ne protejat..parerea mea e ca daca o faci mecanic nu rezista nimeni 3 ore, in general daca o faci cu pasiune. poti 3 ore sa o faci continu (preludiu) e posibil

| Conner77 a răspuns:

Poate sa tina si mai mult dar nu continu u ca obosesti happy, dar ce-i drept e posibil happy